SPIS TREŚCI


Dlaczego warto założyć konto w "Banku Pracy"?

Zalety posiadania konta:

  • Możliwość dodawania własnych ofert pracy
  • Możliwość dodawania własnych CV
  • Otrzymywanie nagłówków nowych ofert pracy na e-mail (usługę można włączyć/wyłączyć samemu)
  • Wszystko to za darmo.

powrót do menu

Jak założyć konto w "Banku Pracy"?

Trzy kroki zakładania konta:

1. Kliknięcie w link prowadzący nas do formularza rejestracyjnego.

Link znajduje się w kilku miejsach na stronie (m.in. pod panelem logowania). Podaję go tutaj.

2. Wypełnienie formularza.

Pola obowiązkowe do wypełnienia są oznaczone czerwoną gwiazdką, a są to: login, hasło, powtórz hasło i adres e-mail. Resztę pól można wypełnić lub pozostawić puste.Po poprawnym wypełnieniu pól należy kliknąć w przycisk "załóż konto".

3. Weryfikacja adresu e-mail

Jeśli dane zostały wpisane poprawnie, konto zostało utworzone. Aby móc korzystać już z konta, czeka Cię jeszcze weryfikacja adresu e-mail podanego w formularzu. Na podany przez Ciebie adres e-mail zostaje wysłany list z danymi rejestracji oraz kodem aktywującym konto. Kliknij w link aktywacyjny. Otrzymasz komunikat o aktywacji konta i od tej pory możesz już zamieszczać oferty pracy i CV.

powrót do menu

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania.

Utworzyłem ogłoszenie, jednak nie ma go w dziale ogłoszeń.

Po utworzeniu ogłoszenia, trafia one do redaktora, który sprawdza ogłoszenie pod kątem treści "nieprzyzwoitych". Gdy redaktor sprawdzi ogłoszenie i zaakceptuje, dopiero wtedy ukazuje się ono na łamach witryny "Banku Pracy". Otrzymasz powiadomienie o tym na e-mail. Status ogłoszenia możesz śledzić w panelu konta pod linkiem "Twoje oferty pracy". Zupełnie tak samo jest z zamieszczanymi CV.

Jak długo czeka się na akceptacje ogłoszenia przez redaktora?

Zwykle sprawdzenie ogłoszenia i akceptacja trwa od kilku godzin do jednego dnia roboczego. Jeśli czas akceptacji Twojego ogłoszenia trwa dłużej, a nie otrzymałeś żadnego maila z informacją o ogłoszeniu, skontaktuj się z redaktorem za pomocą formularza kontaktowego.

Otrzymałem mail z wiadomością, że moja oferta pracy została skasowana. Co robić?

Otrzymanie takiego maila świadczy o tym, że treść Twojej oferty pracy nie jest zgodna z zasadami zamieszczania ofert pracy i CV. W treści otrzymanego maila powinna znaleźć się informacja o tym, dlaczego oferta została skasowana. Jeśli takiej inforamcji nie ma, należy skontaktować się z administratorem, który udzieli informacji o tym, co zrobić by poprawnie zamieścić Twoją ofertę pracy. Możesz to zrobić za pomocą formularza, który znajduje się tutaj.

Ile kosztuje korzystanie z usług "Banku Pracy"?

Wszystkie usługi świadczone przez "Bank Pracy" są zupełnie darmowe. "Bank Pracy" nie jest projektem komercyjnym.

powrót do menu

Jak można pomóc w tworzeniu i funkcjonowaniu serwisu?

Serwis przyjmie jakąkolwiek formę pomocy. Jako, że od początku istnienia witryna była tworzona i jest tworzona przez wolontariuszy, zachęcamy do przyłączenia się do nas na zasadach wolontariatu. Nie trzeba znać języków programowania, wystarczy chęć i motywacja do realizacji celów statutowych Banku Pracy (tutaj znajdziesz informacje o celach i idei serwisu).

Przed podjęciem ewentualnej decyzji polecamy zapoznanie się z artykułem Wolontariat, czy warto?.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas.